Funko POP! Star Wars: Chewbacca #596
€ 16,99
(inclusief btw)
Star Wars Episode IV: A New Hope, uitgebracht in 1977, wordt beschouwd als een van de meest invloedrijke ruimtefantasiefilms aller tijden. Vier meer dan 40 jaar van deze fantastische fandom in Funko-stijl!
Met een dreigende blik op zijn gezicht houdt Chewie zijn bowcaster in de aanslag, tentoongesteld op een stoere displayvoet in Star Wars-thema.
Chewbacca kan niet wachten om herenigd te worden met zijn vrienden in jouw Star Wars Funko Pop-collectie!
Funko POP vinyl figuur 9 cm in venster geschenkdoos.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698675338 |
| Lengte | 9 cm |
| Breedte | 11,5 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Thema | Star Wars |
| Editie | Common |
