Funko POP! Star Wars Obi Wan: Young Leia with Lola #659 Summer Convention 2023 Limited Edition
€ 24,99
(inclusief btw)
Ontdek de magie van een melkwegstelsel hier ver, ver vandaan met het Pop!-vinylfiguurtje van de jonge Leia met Lola, een exclusief item voor de zomercongres van 2023 dat de essentie van interstellaire avonturen en nostalgie perfect weergeeft. Dit charmante Pop!-vinylfiguurtje stelt de jonge Leia Organa voor, de onverschrokken en iconische prinses die later een sleutelfiguur zou worden in de Rebellenalliantie.
Funko POP vinyl figuur 9 cm in venster geschenkdoos.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698717410 |
| Lengte | 9 cm |
| Breedte | 11,5 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Thema | Star Wars |
| Editie | Convention |
