Funko POP! Star Wars: Darth Vader (Lights & sounds) #795
€ 29,99
(inclusief btw)
Er is een krachtige aanwinst voor de duistere kant gearriveerd! Met zijn lichtzwaard™ in de hand staat deze Lights and Sounds POP! Darth Vader™ klaar om de melkweg en je Star Wars-verzameling te veroveren!
Funko POP vinyl figuur 9 cm in venster geschenkdoos.
Waarschuwing: verstikkingsgevaar. Bevat kleine onderdelen. Niet geschikt voor kinderen jonger dan 3 jaar. Het verzamelobject bevat AAA-batterijen. Gevaarlijk bij inslikken.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698864541 |
| Lengte | 9 cm |
| Breedte | 11,5 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Thema | Star Wars |
| Editie | Common |
