Funko POP! Terrifier: Art The Clown (Shelf Sitter) #2011
€ 16,99
(inclusief btw)
Zit je op het puntje van je stoel? POP! Art the Clown in ieder geval wel! Met zijn zittende houding en een stevige voet is dit figuurtje voor op de plank perfect om je verzameling extra in het oog te laten springen! Zet POP! Art the Clown op een richel en verwelkom dit horroricoon in de Terrifier-reeks van je POP! Movies-collectie.
Funko POP vinyl figuur 9 cm in venster geschenkdoos.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698904421 |
| Lengte | 9 cm |
| Breedte | 11,5 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Thema | Movies & Television |
| Editie | Common |
