Funko POP! It Chapter One: Pennywise (Shelf Sitter) #2030
€ 16,99
(inclusief btw)
Zit je op het puntje van je stoel? POP! Pennywise™ in ieder geval wel! Met zijn zittende houding en een voetstuk voor extra stabiliteit is dit figuurtje perfect om je verzameling een extra dimensie te geven! Zet POP! Pennywise™ op een richel en verwelkom dit horroricoon in de It-reeks van je POP! Movies-collectie.
Funko POP vinyl figuur 9 cm in venster geschenkdoos.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698904407 |
| Lengte | 9 cm |
| Breedte | 11,5 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Thema | Movies & Television |
| Editie | Common |
