Funko POP! Star Wars: Darth Vader / Stormtrooper / C-3PO / Luke Skywalker (4 Pack) Special Edition
€ 69,99
(inclusief btw)
Exclusief Funko POP vinyl figuur in geschenkdoos met venster.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698631983 |
| Lengte | 9 cm |
| Breedte | 38 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! Multipack |
| Thema | Star Wars |
| Editie | Special Edition |
