Funko POP! Star Wars: Boba Fett #367 (10 inch) Special Edition
€ 59,99
(inclusief btw)
Exclusief Funko POP vinyl figuur in geschenkdoos met venster.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698492393 |
| Lengte | 21 cm |
| Breedte | 23 cm |
| Hoogte | 33 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! Jumbo (10 Inch) |
| Thema | Star Wars |
| Editie | Special Edition |
