Funko POP! Star Wars: Luke Skywalker / Chewbacca / Darth Vader / Stormtrooper (4 Pack) Flocked Special Edition
€ 69,99
(inclusief btw)
Exclusief Funko POP vinyl figuur in geschenkdoos met venster.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698741385 |
| Lengte | 9 cm |
| Breedte | 38 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! Multipack |
| Thema | Star Wars |
| Editie | Flocked |
