Funko POP! Deluxe Star Wars: Darth Vader (Lights Up) #727
€ 29,99
(inclusief btw)
Exclusief Funko POP vinyl figuur in geschenkdoos met venster.
Waarschuwing: verstikkingsgevaar. Bevat kleine onderdelen. Niet geschikt voor kinderen jonger dan 3 jaar. Het verzamelobject bevat AAA-batterijen. Gevaarlijk bij inslikken.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698799188 |
| Lengte | 14 cm |
| Breedte | 17 cm |
| Hoogte | 20,5 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! Deluxe |
| Thema | Star Wars |
| Editie | Common |
