Funko POP! Deluxe Star Wars: Darth Vader First Appearance #743
€ 44,99
(inclusief btw)
Exclusief Funko POP vinyl figuur in geschenkdoos met venster.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698807661 |
| Lengte | 14 cm |
| Breedte | 17 cm |
| Hoogte | 20,5 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! Deluxe |
| Thema | Star Wars |
| Editie | Common |
