Funko POP! Rides Star Wars: Luke Skywalker in T-47 Airspeeder #662 Amazon Exclusive
€ 49,99
(inclusief btw)
Exclusief Funko POP vinyl figuur in geschenkdoos met venster.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698744041 |
| Lengte | 18 cm |
| Breedte | 25,5 cm |
| Hoogte | 19,5 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! Rides |
| Thema | Star Wars |
| Editie | Special Edition |
