Funko POP! Rides Star Wars: Darth Maul on Bloodfin Speeder #705
€ 39,99
(inclusief btw)
Exclusief Funko POP vinyl figuur in geschenkdoos met venster.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698760140 |
| Lengte | 11,5 cm |
| Breedte | 20,5 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! Rides |
| Thema | Star Wars |
| Editie | Common |
