Funko POP! Moment Star Wars: Darth Vader VS Luke Skywalker #612
€ 44,99
(inclusief btw)
Exclusief Funko POP vinyl figuur in geschenkdoos met venster.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698707435 |
| Lengte | 18 cm |
| Breedte | 25,5 cm |
| Hoogte | 19,5 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! Moment |
| Thema | Star Wars |
| Editie | Common |
