Funko POP! Premium Disney Pixar Toy Story 5: Bullseye #1713
€ 20,99
(inclusief btw)
Maak plaats in de speelgoedkist voor POP! Premium Bullseye! Breng hem weer bij zijn vrienden in je Disney Pixar-verzameling door POP! Premium Bullseye als volgende aanwinst aan je Disney Pixar Toy Story 5-collectie toe te voegen.
Exclusief Funko POP vinyl figuur in geschenkdoos met venster.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698907699 |
| Lengte | 11,5 cm |
| Breedte | 18,5 cm |
| Hoogte | 14 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! Premium |
| Thema | Disney |
| Editie | Common |
