Funko POP! Disney Wall-E: Wall-E with Fire Extinguisher 1115#
Heb je je ooit afgevraagd hoe het leven er over 1000 jaar uit zou zien? De aarde zal dan vast vol staan met hightechvoertuigen en -gebouwen, bevolkt door wezens uit de hele melkweg, die in harmonie met de mensheid leven? Helaas, als we mogen afgaan op Disney’s kaskraker Wall-E, zou het wel eens precies het tegenovergestelde kunnen zijn.
Wall-E speelt zich af in het jaar 2805 en volgt het verhaal van Wall-E, een afvalpersrobot die achterblijft op een verlaten aarde, achtergelaten om een grotendeels verlaten stad schoon te maken. Hij krijgt echter bezoek van een sonde die is gestuurd door het ruimteschip Axiom, op wie hij verliefd wordt en die hij door de melkweg achtervolgt.
Funko's nieuwste serie Wall-E Pop! Vinyl-figuren zijn ook de moeite waard om de melkweg voor te doorkruisen!
Hier zien we Wall-E, die met zijn brandblusser door de ruimte zweeft, waardoor hij eindelijk met Eve kan “dansen”. Het is een prachtig moment en nu kun je het elke dag opnieuw beleven met dit geweldige Pop! Vinyl-figuur.
Funko POP vinyl figuur 9 cm in venster geschenkdoos.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698585583 |
| Lengte | 9 cm |
| Breedte | 11,5 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Thema | Disney |
| Editie | Common |
