Funko POP! Disney Pixar Toy Story 5: Jessie #1710
€ 16,99
(inclusief btw)
Maak plaats in de speelgoedkist voor POP! Jessie! Breng haar weer bij haar vrienden in je Disney Pixar-verzameling door POP! Jessie als volgende aanwinst aan je Disney Pixar Toy Story 5-collectie toe te voegen.
Funko POP vinyl figuur 9 cm in venster geschenkdoos.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698907668 |
| Lengte | 9 cm |
| Breedte | 11,5 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Thema | Disney |
| Editie | Common |
