Box Condition: 8/10
Funko POP! South Park: Stan #08 (Box Condition: 8/10)
€ 54,99
€ 45,00
(inclusief btw)
Funko POP vinyl figuur 9 cm in venster geschenkdoos.
Let op: Dit artikel heeft een Box Condition van 8/10. Van ieder item zijn duidelijke foto's zodat je altijd precies weet wat je koopt.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698114837 |
| Lengte | 9 cm |
| Breedte | 11,5 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Thema | Movies & Television |
| Editie | Common |
