Funko POP! Deluxe Marvel Hall of Armor: Iron Man Model 4 #1036 Preview Exclusive
€ 24,99
(inclusief btw)
Exclusief Funko POP vinyl figuur in geschenkdoos met venster.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 5056474207051 |
| Lengte | 14 cm |
| Breedte | 16,5 cm |
| Hoogte | 20,5 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! Deluxe |
| Thema | Marvel |
| Editie | Special Edition |
