Funko POP! DC Black Adam: Black Adam #1251 Winter Convention 2022 Limited Edition
€ 24,99
(inclusief btw)
Funko POP vinyl figuur 9 cm in venster geschenkdoos.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698653435 |
| Lengte | 9 cm |
| Breedte | 11,5 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Thema | DC Comics |
| Editie | Convention |
