Funko POP! Moment Harry Potter: Harry Potter and Albus Dumbledore with the Mirror of Erised #145 Special Edition
€ 44,99
(inclusief btw)
Exclusief Funko POP vinyl figuur in geschenkdoos met venster.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698631440 |
| Lengte | 18 cm |
| Breedte | 24 cm |
| Hoogte | 19 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! Moment |
| Thema | Harry Potter |
| Editie | Special Edition |
