Funko POP! Rides Deluxe Star Wars The Mandalorian and Grogu: Zeb Orrelios in the Razor Crest #838
€ 39,99
(inclusief btw)
Exclusief Funko POP vinyl figuur in geschenkdoos met venster.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698925655 |
| Lengte | 18 cm |
| Breedte | 25,5 cm |
| Hoogte | 19 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! Rides |
| Thema | Star Wars |
| Editie | Common |
