Funko POP! Rides Deluxe Star Wars The Mandalorian and Grogu: The Mandalorian with Grogu in Imperial Remnant AT-RT #837
€ 39,99
(inclusief btw)
Exclusief Funko POP vinyl figuur in geschenkdoos met venster.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698908122 |
| Lengte | 14 cm |
| Breedte | 16,5 cm |
| Hoogte | 20,5 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! Rides |
| Thema | Star Wars |
| Editie | Common |
