Funko POP! Marvel What If...?: Doctor Strange Supreme Unleashed #884 Fall Convention 2021 Limited Edition
€ 24,99
(inclusief btw)
Exclusief Funko POP vinyl figuur in geschenkdoos met venster.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698555296 |
| Lengte | 14 cm |
| Breedte | 16,5 cm |
| Hoogte | 20,5 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! Super Size (6 Inch) |
| Thema | Marvel |
| Editie | Convention |
