Funko POP! Moment Star Wars: Rey and Kylo Ren #758 Glow in the Dark Special Edition
€ 44,99
(inclusief btw)
Exclusief Funko POP vinyl figuur in geschenkdoos met venster.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698851824 |
| Lengte | 18 cm |
| Breedte | 25,5 cm |
| Hoogte | 19,5 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! Moment |
| Thema | Star Wars |
| Editie | Glow in the Dark |
