Funko POP! Star Wars: Darth Vader and Luke Skywalker (2 Pack)
€ 29,99
(inclusief btw)
Na deze historische confrontatie tussen POP! Darth Vader™ en POP! Luke Skywalker™ zal de melkweg nooit meer hetzelfde zijn! Deze POP! Sayings-verzamelobjecten zijn voorzien van tekstballonnen met hun iconische uitspraken: „Ik ben je vader“ en „Neeeeee!“. Maak je Star Wars™-verzameling compleet door dit 2-pack aan je collectie toe te voegen.
Funko POP vinyl figuur 9 cm in venster geschenkdoos.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698835947 |
| Lengte | 9 cm |
| Breedte | 20,5 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! Multipack |
| Thema | Star Wars |
| Editie | Common |
