Funko POP! Moment Star Wars The Mandalorian: Grogu Force Barrier #719
€ 44,99
(inclusief btw)
Pop! Grogu™ heeft de kracht van de Force™ aangewend om zijn vrienden Pop! The Mandalorian™ en Pop! Bo-Katan Kryze™ te beschermen! Voeg dit Pop! Moment van Grogu™ met zijn Force-barrière toe aan je Star Wars: The Mandalorian™-verzameling.
Exclusief Funko POP vinyl figuur in geschenkdoos met venster.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698800020 |
| Lengte | 18 cm |
| Breedte | 25,5 cm |
| Hoogte | 19,5 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! Moment |
| Thema | Star Wars |
| Editie | Common |
