Funko POP! Deluxe Star Wars The Mandalorian: IG-12 with Grogu #720
€ 37,99
(inclusief btw)
Grogu™ kan prima voor zichzelf zorgen met dit mechanische wonder! Breng deze schattige vondeling weer bij de Mandalorian™ door hem aan je Star Wars: The Mandalorian™-verzameling toe te voegen als deze Deluxe Pop! IG-12™ met Grogu™!
Exclusief Funko POP vinyl figuur in geschenkdoos met venster.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698800013 |
| Lengte | 14 cm |
| Breedte | 16,5 cm |
| Hoogte | 20,5 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! Deluxe |
| Thema | Star Wars |
| Editie | Common |
