Funko POP! Deluxe Star Wars: R2-D2 with Princess Leia Hologram #766
€ 37,99
(inclusief btw)
Vier de meest fantastische fandom aller tijden met deze POP! Deluxe R2-D2™ en prinses Leia™-hologram! Maak je Rebellenalliantie compleet door deze droid aan je Star Wars™-verzameling toe te voegen.
Exclusief Funko POP vinyl figuur in geschenkdoos met venster.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698837996 |
| Lengte | 14 cm |
| Breedte | 16,5 cm |
| Hoogte | 20,5 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! Deluxe |
| Thema | Star Wars |
| Editie | Common |
