Funko POP! Star Wars Fett Legacy: Boba Fett #735 Glow in the Dark
€ 16,99
(inclusief btw)
Vier de nalatenschap van Fett met Pop! Boba Fett™! Deze premiejager heeft zijn prooi opgespoord in Cloud City, waar hij in de carbonietkamer op zijn beloning wacht. Maak je Star Wars™-verzameling compleet door Pop! Boba Fett™, met details die in het donker oplichten, aan je collectie toe te voegen!
Funko POP vinyl figuur 9 cm in venster geschenkdoos.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698827232 |
| Lengte | 9 cm |
| Breedte | 11,5 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Thema | Star Wars |
| Editie | Glow in the Dark |
