Funko POP! Star Wars The Mandalorian: Grogu #664
€ 16,99
(inclusief btw)
Verken de melkweg samen met Pop! Grogu™ in zijn zwevende kinderwagen! Voeg dit schattige vondelingetje toe aan je verzameling en help hem te herenigen met zijn reisgenoot, The Mandalorian™, in je The Mandalorian™-collectie!
Funko POP vinyl figuur 9 cm in venster geschenkdoos.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698765510 |
| Lengte | 9 cm |
| Breedte | 16 cm |
| Hoogte | 11,5 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Thema | Star Wars |
| Editie | Common |
