Funko POP! Star Wars The Mandalorian: The Child with Cup #378
Het is de serie die de melkweg ver, ver weg stormenderhand verovert, met in de hoofdrol de kleine baby die onze wereld stormenderhand heeft veroverd. Star Wars: The Mandalorian speelt zich vijf jaar na de val van het Keizerrijk af, zoals te zien is in Star Wars Episode VI: Return of the Jedi, en vóór de opkomst van de First Order. De serie volgt een onafhankelijke Mandaloriaanse premiejager “in de uithoeken van de melkweg, ver buiten het gezag van de Nieuwe Republiek”.
In hoofdstuk 1 neemt de Mandaloriaan een klus aan om een 50 jaar oude premie te innen, waarvan we al snel te weten komen dat het eigenlijk “The Child” is, of zoals hij gewoonlijk wordt genoemd: “Baby Yoda”. Ja, we weten dat het niet echt Yoda is, maar dat is de naam die iedereen gebruikt en daar blijven we bij. Eerlijk gezegd is dit misschien wel ons favoriete Star Wars-personage sinds de originele trilogie!
Eerlijk gezegd, wie zou dit kleine ventje niet willen adopteren? Hij is ontzettend schattig! Niet alleen dat, hij komt ook goed van pas wanneer je op het punt staat door een Mudhorn te worden gespietst.
Funko POP vinyl figuur 9 cm in venster geschenkdoos.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698499330 |
| Lengte | 9 cm |
| Breedte | 16 cm |
| Hoogte | 11,5 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Thema | Star Wars |
| Editie | Common |
