Funko POP! Star Wars: Darth Vader #597
€ 16,99
(inclusief btw)
Star Wars Episode IV: A New Hope, uitgebracht in 1977, wordt beschouwd als een van de meest invloedrijke ruimtefantasiefilms aller tijden. Vier meer dan 40 jaar van deze fantastische fandom in Funko-stijl!
Darth Vader staat trots in zijn iconische zwarte cape en duivelse helm en houdt zijn rode lichtzwaard vast, op een stoere displayvoet met Star Wars-thema, op de meest dreigende manier.
Na een poging om de locatie van de rebellenbasis te achterhalen, heeft Darth Vaders zoektocht hem nu naar jouw Star Wars-collectie geleid!
Funko POP vinyl figuur 9 cm in venster geschenkdoos.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698675345 |
| Lengte | 9 cm |
| Breedte | 11,5 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Thema | Star Wars |
| Editie | Common |
