Funko POP! Star Wars The Mandalorian: The Mandalorian with Grogu #461
Het is de serie die de melkweg ver, ver weg stormenderhand veroverde en ons leven verrijkte met een klein groen mannetje waarvan we niet wisten dat we hem nodig hadden.
The Mandalorian speelt zich vijf jaar na de val van het Keizerrijk af, zoals te zien is in Return of the Jedi, en volgt een onafhankelijke Mandaloriaanse premiejager in de uithoeken van de melkweg, ver buiten het gezag van de Nieuwe Republiek.
Funko’s nieuwste serie Mandalorian Pop! Vinylfiguren is zonder twijfel de beste tot nu toe, met een reeks helden en schurken uit seizoen twee.
Je vindt er onder andere Ahsoka, gewapend met haar twee lichtzwaarden, een verwoestende Dark Trooper, Bo-Katan, de kleine Grogu die koekjes eet, de terugkeer van Boba Fett, en de ultieme Mandalorian-release... Ol' Mando zonder masker, met Grogu in zijn armen, zoals te zien in de epische seizoensfinale!
Funko POP vinyl figuur 9 cm in venster geschenkdoos.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698545259 |
| Lengte | 9 cm |
| Breedte | 11,5 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Thema | Star Wars |
| Editie | Common |
