Funko POP! Star Wars The Mandalorian: The Mandalorian with the Child #402
Het is de serie die de melkweg ver, ver weg stormenderhand veroverde en ons leven opvrolijkte met een klein groen mannetje waarvan we niet wisten dat we hem nodig hadden. Star Wars: The Mandalorian speelt zich vijf jaar na de val van het Keizerrijk af, zoals te zien is in Star Wars Episode VI: Return of the Jedi, en vóór de opkomst van de First Order. De serie volgt een onafhankelijke Mandaloriaanse premiejager “in de uithoeken van de melkweg, ver weg van het gezag van de Nieuwe Republiek”.
Nu seizoen twee snel nadert (godzijdank!), heeft Funko een geweldige nieuwe reeks Mandalorian Pop! Vinyl-figuren uitgebracht.
Hierbij zit een Gamorrean Fighter, wiens gebroken hoorn aangeeft dat hij duidelijk als tweede uit de bus is gekomen in een recent gevecht. Bij hem hoort de schattige Baby Yoda (ook bekend als The Child), die comfortabel in de tas van de Stormtrooper zit, en tot slot hebben we wat misschien wel de beste Mandalorian Pop! Vinyl tot nu toe is, want hierop is Mando te zien terwijl hij met zijn jetpack door de lucht vliegt en Baby Yoda vasthoudt. Er zit zelfs een unieke voet bij!
Funko POP vinyl figuur 9 cm in venster geschenkdoos.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698509596 |
| Lengte | 9 cm |
| Breedte | 11,5 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Thema | Star Wars |
| Editie | Common |
