Funko POP! Star Wars: Sabine Wren #750
€ 16,99
(inclusief btw)
Er is een duistere macht in opkomst! Help Pop! Sabine Wren™ de melkweg te beschermen door haar in haar kenmerkende Mandalorian™-pantser aan je Star Wars: Ahsoka™-verzameling toe te voegen.
Funko POP vinyl figuur 9 cm in venster geschenkdoos.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698837613 |
| Lengte | 9 cm |
| Breedte | 11,5 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Thema | Star Wars |
| Editie | Common |
