Funko POP! Star Wars The Mandalorian: Incinarator Stormtrooper #350
Het is de serie die de melkweg ver, ver weg stormenderhand verovert. Star Wars: The Mandalorian speelt zich vijf jaar na de val van het Keizerrijk af, zoals te zien is in Star Wars Episode VI: Return of the Jedi, en vóór de opkomst van de First Order. De serie volgt een onafhankelijke Mandaloriaanse premiejager “in de uithoeken van de melkweg, ver buiten het gezag van de Nieuwe Republiek”. Het is echter niet alleen de Manda Show, de wereld is ook verliefd geworden op The Child, ook wel bekend als Baby Yoda!
Deze reeks bevat een breed scala aan personages uit de hitserie, waaronder The Client, de man die Mando de opdracht geeft om The Child te vangen; Greef Karga, het hoofd van het Bounty Hunters' Guild; een “Covert” Mandalorian, een Incinerator Trooper compleet met vlammenwerper, een Offworld Jawa (zo geweldig), een “Heavy Infantry” Mandaloriaan, de huurling-droid Q9-0, The Armorer en de Mandaloriaan zelf!
Funko POP vinyl figuur 9 cm in venster geschenkdoos.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698455428 |
| Lengte | 9 cm |
| Breedte | 11,5 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Thema | Star Wars |
| Editie | Common |
