Funko POP! Star Wars Maul Shadow Lord: Maul #828
€ 16,99
(inclusief btw)
Vier de meest schitterende fandom aller tijden met POP! Maul™! Met zijn dubbelzijdige Lightsaber™ in de hand is deze voormalige Sith™-lord ongetwijfeld een krachtige aanwinst voor je Star Wars: Maul – Shadow Lord™-collectie.
Funko POP vinyl figuur 9 cm in venster geschenkdoos.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698903578 |
| Lengte | 9 cm |
| Breedte | 11,5 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Thema | Star Wars |
| Editie | Common |
