Funko POP! Star Wars: Stormtrooper #598
€ 16,99
(inclusief btw)
Star Wars Episode IV: A New Hope, uitgebracht in 1977, wordt beschouwd als een van de meest invloedrijke ruimtefantasiefilms aller tijden. Vier meer dan 40 jaar van deze fantastische fandom in Funko-stijl!
Met zijn blaster in de aanslag staat deze Stormtrooper klaar om de laatste restjes van het verzet uit te roeien, terwijl hij er ontzettend cool uitziet.
De zoektocht naar de rebellenbasis heeft deze imperiale soldaat naar jouw Star Wars-verzameling geleid!
Funko POP vinyl figuur 9 cm in venster geschenkdoos.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698675376 |
| Lengte | 9 cm |
| Breedte | 11,5 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Thema | Star Wars |
| Editie | Common |
