Funko POP! Star Wars: Sandtrooper (Deleted Scenes) #803
€ 16,99
(inclusief btw)
Vier de meest fantastische fandom aller tijden met POP! Graaf Dooku™! Deze Sith™-heer is hier om de Separatisten naar de overwinning te leiden, dus maak POP! Graaf Dooku™ (Retro) de volgende aanwinst voor je Star Wars™-verzameling! “Kijk eens naar die daar.” Deze POP! Sandtrooper™ speurt Mos Eisley™ af, vlak nadat R2-D2™ voorbij is geflitst. Geïnspireerd door een verwijderde scène uit Star Wars: Episode IV – A New Hope™, is dit POP!-verzamelobject een eerbetoon aan de details die deze epische klassieker zo bijzonder maken. Breid de melkweg – en je verzameling – uit door de POP! Sandtrooper™ (Deleted Scenes) toe te voegen aan je Star Wars™-collectie.
Funko POP vinyl figuur 9 cm in venster geschenkdoos.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698864527 |
| Lengte | 9 cm |
| Breedte | 11,5 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Thema | Star Wars |
| Editie | Common |
