Funko POP! Star Wars May the Fourth: Mace Windu (Retro) #834
€ 16,99
(inclusief btw)
Vier de meest fantastische fandom aller tijden met POP! Mace Windu™! Deze Jedi™-meester is er om de Jedi™-ridders naar de overwinning te leiden, dus maak POP! Mace Windu™ (Retro) de volgende aanwinst voor je Star Wars™-verzameling!
Funko POP vinyl figuur 9 cm in venster geschenkdoos.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698903271 |
| Lengte | 9 cm |
| Breedte | 11,5 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Thema | Star Wars |
| Editie | Common |
