Funko POP! Star Wars May the Fourth: Count Dooku (Retro) #833
€ 16,99
(inclusief btw)
Vier de meest fantastische fandom aller tijden met POP! Graaf Dooku™! Deze Sith™-heer is hier om de Separatisten naar de overwinning te leiden, dus maak POP! Graaf Dooku™ (Retro) de volgende aanwinst voor je Star Wars™-verzameling!
Funko POP vinyl figuur 9 cm in venster geschenkdoos.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698903264 |
| Lengte | 9 cm |
| Breedte | 11,5 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Thema | Star Wars |
| Editie | Common |
