Funko POP! Plus Saw: Billy on Tricycle #1824 Special Edition
€ 24,99
(inclusief btw)
Laat de spelen maar beginnen. Deze exclusieve POP! Plus-poppetje Billy op een driewieler is er om je verzameling op de proef te stellen! Breid je horrorset uit door deze dreigende pop als volgende aan je Saw-collectie toe te voegen.
Funko POP vinyl figuur 9 cm in venster geschenkdoos.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698819619 |
| Lengte | 9 cm |
| Breedte | 11,5 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Thema | Movies & Television |
| Editie | Special Edition |
