Pre-order! ETA: 07-2026
Funko POP! Stranger Things: Dustin Henderson #1887
€ 16,99
(inclusief btw)
Er schuilen duistere krachten onder Hawkins, Indiana. Ontdek de gevaarlijke en bovennatuurlijke geheimen van de Upside Down met POP! Dustin Henderson in zijn afstudeerhoed en -toga! Haal de gebeurtenissen, personages en spannende momenten uit het vijfde en laatste seizoen van Stranger Things in huis door POP! Dustin Henderson aan je POP! Television-verzameling toe te voegen.
Funko POP vinyl figuur 9 cm in venster geschenkdoos.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698943536 |
| Lengte | 9 cm |
| Breedte | 11,5 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Thema | Movies & Television |
| Editie | Common |
