Funko POP! Terrifier: Art The Clown With Bike #1591
€ 16,99
(inclusief btw)
Je horrorcollectie snakt naar een griezelig leuke nieuwe aanwinst! Pop! Art the Clown is op de fiets gearriveerd om je Terrifier-set compleet te maken.
Funko POP vinyl figuur 9 cm in venster geschenkdoos.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698807067 |
| Lengte | 9 cm |
| Breedte | 11,5 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Thema | Movies & Television |
| Editie | Common |
