Pre-order! ETA: 07-2026
Funko POP! Stranger Things: Steve Harrington #1888
€ 16,99
(inclusief btw)
Er schuilen duistere krachten onder Hawkins, Indiana. Ontdek de gevaarlijke en bovennatuurlijke geheimen van de Upside Down met POP! Steve Harrington met speer! Haal de gebeurtenissen, personages en memorabele momenten uit het vijfde en laatste seizoen van Stranger Things in huis door POP! Steve Harrington aan je POP! Television-verzameling toe te voegen.
Funko POP vinyl figuur 9 cm in venster geschenkdoos.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698943543 |
| Lengte | 9 cm |
| Breedte | 11,5 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Thema | Movies & Television |
| Editie | Common |
