Pre-order!
Funko POP! Spy X Family: Anya Forger #2023 (10 inch)
€ 44,99
(inclusief btw)
Join a family like no other with this exclusive POP! Jumbo Anya Forger! Welcome this telepath to your SPY x FAMILY lineup by making her the next addition to your POP! Animation collection.
Exclusive Funko POP vinyl figure in gift box with window.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698884709 |
| Lengte | 21 cm |
| Breedte | 21 cm |
| Hoogte | 33 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! Jumbo (10 Inch) |
| Thema | Anime |
| Editie | Common |
