Pre-order!
Funko POP! Pokemon: Lapras #867 (10 inch)
€ 44,99
(inclusief btw)
Je droom om trainer te worden is niet onbereikbaar! Haal deze exclusieve Jumbo Pop! Lapras in huis om toe te voegen aan je Pokémon-verzameling.
Exclusief Funko POP vinyl figuur in geschenkdoos met venster.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698742269 |
| Lengte | 21 cm |
| Breedte | 21 cm |
| Hoogte | 33 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! Jumbo (10 Inch) |
| Thema | Pokemon |
| Editie | Common |
