Funko POP! Chainsaw Man: Pochita #2035 (10 inch)
€ 44,99
(inclusief btw)
Het is tijd om het kwaad te verslaan met POP! Jumbo Pochita! Geef je Chainsaw Man-collectie een boost door deze exclusieve Chainsaw Devil toe te voegen aan je anime-collectie.
Exclusief Funko POP vinyl figuur in geschenkdoos met venster.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698883979 |
| Lengte | 21,5 cm |
| Breedte | 30,5 cm |
| Hoogte | 33 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! Jumbo (10 Inch) |
| Thema | Anime |
| Editie | Common |
