Funko POP! Pokemon: Charizard #851 (10 inch)
€ 44,99
(inclusief btw)
Je droom om Trainer te worden is niet onbereikbaar! Vang deze intimiderende en exclusieve Jumbo Pop! Charizard (Dracaufeu/Glurak) om toe te voegen aan je Pokémon-collectie.
Exclusief Funko POP vinyl figuur in geschenkdoos met venster.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698742245 |
| Lengte | 21,5 cm |
| Breedte | 30,5 cm |
| Hoogte | 33 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! Jumbo (10 Inch) |
| Thema | Pokemon |
| Editie | Common |
