Pre-order! ETA: Q2-2026
Funko POP! Pokemon: Mew #852 (10 inch)
€ 44,99
(inclusief btw)
Je droom om trainer te worden is niet onbereikbaar! Vang deze Jumbo Pop! Mew om toe te voegen aan je Pokémon-verzameling.
Exclusief Funko POP vinyl figuur in geschenkdoos met venster.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698742252 |
| Lengte | 21,5 cm |
| Breedte | 30,5 cm |
| Hoogte | 33 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! Jumbo (10 Inch) |
| Thema | Pokemon |
| Editie | Common |
